Sitodruk – dzięki tej technice można wykonać nadruki wielokolorowe na tkaninie, papierze czy plastiku.

Termotransfer - technika wykonywania nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanej grafiki pokrytej klejem. Naniesionej na materiał transferowy sitodrukiem, tampodrukiem, drukiem cyfrowym, ofsetem lub wycięty w formie szablonu. Nadruki zazwyczaj do 2-3 kolorów można stosować na różnych podłożach. Charakteryzują się wysoką jakością małych elementów grafiki.

Flex - metoda wykonywania nadruków polegająca na ploterowym wycięciu wzoru z foli pokrytej klejem i wgrzaniu jej za pomocą termoprasy w materiał. Nie wymaga przygotowywania matryc. Technika pozwala wykonać nadruki metaliczne, odblaskowe, bardzo gładkie lub uzyskać efekt sztywności. Najczęściej używana do ozdabiania nadruków lub personalizacji odzieży.

Flock - Nadruk o efekcie zamszu, uzyskany przez nanoszenie strzyży tekstylnej o różnej długości włosa. Może być stosowany na wszystkie rodzeje materiałów. Umieszczany termotransferowo lub elektrostatycznie w polu wysokiego napięcia. Można ją stosować na wszystkie rodzaje materiałów przede wszystkim w przemyśle tekstylnym. Stosujemy flock do ozdabiania nadruków na odzieży.
Promo Stars jest obecną marką na rynku polskim już 13 lat. Firma oferuje interesujący asortyment począwszy od T-shirtów , koszulek polo, bluz, polarów aż po czapki. Wszystkie pozycje asortymentowe mogą zostać nadrukowane bądź wyhaftowane zgodnie z życzeniem Klienta w ramach cenowo korzystnych usług.

Kliknij poniższe logo aby wejść do katalogu.


Katalog Promo Stars

Fruit of the Loom to synonim koszulek reklamowych. Jakiekolwiek Wasze motto, jakakolwiek promocja - oferujemy szeroką gamę kolorów, różne gramatury tkanin oraz zróżnicowane fasony, co oznacza że posiadamy coś co będzie odpowiednie na każdą potrzebę i na każdy budżet.
Nasze koszulki reklamowe są specyficznie zaprojektowane dla dalszego ich ozdabiania. Tkane gęstym splotem z przędzy bezwrzecionowej pozwalają na najbardziej prezyzyjny nadruk, a jednocześnie świetnie znoszą częste prania.

Kliknij poniższe logo aby wejść do katalogu.


Katalog Promo Stars

Odzież firmy Adler to wysokiej jakości materiały w bogatym nowoczesnym wzornictwie. Idealnie nadaje się do logowania, a także do codziennego noszenia prywatnie.

Kliknij poniższe logo aby wejść do katalogu.


Katalog Promo Stars

Naszym dodatkowym atutem jest nadruk na czapkach. Posiadamy wszystkie modele czapek.

Kliknij poniższe logo aby wejść do katalogu.


Katalog Promo Stars